2024. gada 28. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Stand-up komēdija “Turpinājums”

Stand-up komēdija “Turpinājums” ir komiķa Rūdolfa Kugrēna jaunākais veikums un viņa astotā solo izrāde.
15. novembrī plkst. 20.00 Smiltenes Kultūras centrā.
 
“Turpinājums” pirmizrādi piedzīvos 2023. gada 10. novembrī un pēc tās, dosies Latvijas tūrē. Likumsakarīgi, ka pirmizrāde notiks uz Dirty Deal Teatro skatuves, kas atrodas Āgenskalnā. Tieši šis Rīgas rajons, kurā Rūdolfs pavadījis savu bērnību un uzaudzis uz tā ne pārāk skarbajām ielām, ir pirmavots daudziem stāstiem, ar kuriem komiķis dalīsies izrādē. Izrādē viņš stāstīs arī par jaunajām lomām un pienākumiem, ko viņam piespēlējusi dzīve, kā arī dalīsies pārdomās par to, kā izdzīvot mūsdienu brīžiem pat pārāk straujajā pasaulē.
Rūdolfs Kugrēns ir stand – up apvienības “Comedy Latvia” sastāvā jau 7 gadus un pirms viņa iznāciena, izrādi iesildīs komiķis Aleksandrs Guzenko.
 
Izrāde “Turpinājums” ir Rūdolfa veltījums visiem, kuriem viņš ir turpinājums un viņa turpinājumam.
Biļetes ŠEIT!