2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds”

Šī gada 1. jūnijā no plkst. 11.00 norisināsies ikgadējais labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds”. Pasākuma norise koncentrēsies Smiltenes Kultūras centra pagalmā un bērnu spēļu laukumā. 

Ieeja pasākumā un visās aktivitātēs – par ziedojumiem. Saziedotā summa tiks nodota Latvijas sarkanā krusta pārstāvjiem un vēlāk Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām. Aicinām bērnus un viņu vecākus, kā arī jebkuru, kas ieinteresēts pasākuma programmas saturā. Pasākuma nosaukums “Balta, balta mana sirds” simbolizē cerību, tīrību un mīlestību, kas nepieciešama, lai atbalstītu citus grūtībās.

Smiltenes Kultūras centra pagalmā plkst. 11.00 – 15.00 labdarības tirdziņš.
Radošās darbnīcas kopā ar: biedrības “Cerību spārni”, Smiltenes daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru “Īve”, specializēto darbnīcu “Kārkli”,  Smiltenes Novadpētniecības muzeju.

Smiltenes Kultūras centra Kino zālē plkst. 11.00 un 12.00 animācijas filma “Sirds likums”.

Plkst. 12.00 robotikas pulciņš “Rekurobo” (vad. Una Reķe), pankūku cepšana kopā ar lauku mājas “Kalbakas” saimniekiem.

Smiltenes bērnu rotaļu laukumā plkst. 12.00 Jaunsardzes centrs, BMX paraugdemonstrējumi, iepazīšanās ar Pašvaldības policijas, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Smiltenes posteņu darbu.

Smiltenes Kultūras centra mazajā zālē plkst. 13.00 Smiltenes PII “Pīlādzītis” skolotāju muzikāla pasaku luga “Knīpucis”.

Plkst. 14.00 noslēguma koncerts: Bērnu vokālais ansamblis “Šurumburums”, bērnu deju kolektīvs “Knēvelīši”, bērnu vokālais ansamblis “Blēņas”.

Kopā veidojot šādus pasākumus, cilvēki var justies daļa no kaut kā lielāka un veicināt pozitīvas pārmaiņas savā pilsētā un novadā kopumā. Tas ir skaists veids, kā izpaust empātiju un rūpes pret citiem, un “Balta, balta mana sirds” ir tieši tāds pasākums, kas mudina to darīt.

Gaidīsim Tevi un Tavu ģimeni!

Informāciju sagatavoja:

Zane Ērgle- Mežule
Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes,
Mārketinga un komunikācijas speciālists