2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Stūriška un Caune izvirzījušies Smiltenes NGBS balsojuma līderu godā

Jau divas nedēļas ikvienam ir iespēja balsot par saviem favorītiem aptaujā “Smiltenes novada Gada balva sportā”. Šobrīd Veronika Monika Stūriška ir līdere gan labākās sportistes, gan labākās jaunās sportistes nominācijās. Tikmēr labākā sportista nominācijā līdera godā atrodas orientierists Ilgvars Caune. Balsot var līdz 30. decembrim.

Līdzjutēju balsojuma mērķis ir popularizēt Smiltenes novada sportistu, komandu un sporta notikumu panākumus. Pirmajā balsojuma nedēļā atdotas kopumā vairāk nekā 1000 balsis, kas apliecina novada iedzīvotāju lielo interesi par aptauju. Balsot vienu reizi no 1 IP adreses un norādot savu e-pasta adresi, var portālā ziemellatvija.lv vai mājaslapā smiltene.lv, kā arī Smiltenes novada Gada balva Facebook lapā.

Gada labākās sportistes nominācijā līdere ir BMX sportiste, Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētāja BMX U23 grupā Veronika Monika Stūriška (313 balsis) otrajā vietā seko vieglatlēte Līna Mūza (142 balsis), bet trijnieku noslēdz cita BMX sportiste Vineta Pētersone (100 balsis).

Labākā sportista nominācijā vadībā izvirzījies orientierists Ilgvars Caune. Latvijas čempions iekrājis 229 balsis. Otrajā pozīcijā pagaidām ir futbolists Ričards Rullis (186 balsis). Trešajā vietā seko orientierists Austris Kalniņš (160 balsis).

Jaunā sportista nominācijā pirmais ar 187 balsīm ir šosejas riteņbraucējs Ģirts Harkins. Otrais šobrīd ar 162 balsīm ir cits riteņbraucējs Olivers Jēkabs Skrapcis, kamēr trijnieku noslēdz orientierists Uģis Sproģis (124 balsis). Šajā pat nominācijā meitenēm visvairāk balsis iekrājusi Veronika Monika Stūriška (285 balsis). Otrā ar 155 balsīm ir futboliste Sandija Jansone, bet ar 125 balsīm trijnieku noslēdz orientieriste Marta Kalniņa.

Komandām pirmajā vietā izvirzījušies “Dako Ziemeļvidzeme” riteņbraucēji, kuru iekrājuši 188 balsis. Seko “Vidzemes FC” U14 grupas futbola vienība ar 173 punktiem un pludmales volejbola duets Katrīna Rozīte un Lauma Elizabete Bičevska (161 balss). Amatieru sportista nominācijā drošā vadībā BMX sportists Renārs Auga (241 balss). Viņam ar 211 balsīm seko Māris Millers (basketbols), bet 189 balsis saņēmis Agnis Apse.

Tehnisko sporta veidu nominācijā ļoti naski balsis krāj motokrosa duets – Pēteris un Jānis Jegorovi (259 balsis). Otrajā vietā atrodas motokrosists Sandis Aleksejevs (193 balsis), bet TOP3 noslēdz autosportists Edgars Tralla (120 balsis).

Visbeidzot līderos nominācijā gada sporta notikums izvirzījies “Vaidavas kauss motokrosā” (124 balsis). Seko Latvijas kauss BMX (104 balsis) un “Smiltenes triatlons” (94 balsis).

Balsošana turpināsies līdz 30. decembrim. Vienu reizi nobalsot var Ziemellatvija.lv vai Smiltenesnovads.lv, kā arī Smiltenes novada gada balva Facebook lapā. Tikmēr svinīgā apbalvošanas ceremonija norisināsies 14. janvārī.

 

Toms Markss