2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Sudzume / Suzume no tojimari

2. un 3. maijā plkst. 18.00

Filmas garums: 2h 2min
Filmas režisors: Makoto Shinkai
Žanrs:  Piedzīvojumu animācijas filma
Izplatītājs: ACME Film SIA
Valsts: Japāna
Vecuma ierobežojums: 12+

Filma japāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

17 gadus vecās galvenās varones Sudzumes pieaugšanas stāsts. Sudzumes ceļš sākās klusā pilsētiņā Kjusju Japānas dienvidrietumos, kad viņa satiek puisi, kurš viņai saka „Es meklēju durvis”. Sudzume atrod vienas vienīgas izdēdējušas durvis gruvešu vidū, it kā tās būtu pasargātas no vietu skārušās katastrofas. Durvju vilinājuma pārņemta, Sudzume sniedzas pēc roktura. Pa vienai atveras durvis visā Japānā, atbrīvojot graujošu postu. Sudzumei jāaizver šie portāli, lai novērstu turpmāku iznīcību.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete bērniem līdz 7 g.v. un pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja