2022. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Sušķi no Smaciņciema / The Ogglies

3. aprīlī pl. 16:00  
4. aprīlī pl. 18:00

Filmas garums: 1h 25min
Filmas režisori: Toby Genkel, Jens Møller
Žanrs: piedzīvojumu animācijas filma
Vecuma ierobežojums: U

Filma dublēta latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Sušķi meklē jaunas mājas. Viņi nonāk Smaciņciemā, skaistā un mierīgā ciematā. Diemžēl Smaciņciemam ir nelāga problēma: gaisu bojā vietējā atkritumu izgāztuve. Kaut kas ir jādara! Pilsētiņas mēra un viņa ambiciozās sievas dēls Maksis ir apdāvināts izgudrotājs un klusībā cer atrisināt smakojošo problēmu ar dīvainu iekārtu, pie kuras viņš strādā kopā ar profesoru Dzirkstprāti un viņa krustmeitu Loti. Kad Maksis atkritumu izgāztuvē iepazīstas ar Sušķiem, kļūst skaidrs, ko Sušķi varētu nozīmēt Smaciņciemam – viņi ēd atkritumus! Bet paši Sušķi Smaciņciema izgāztuvē beidzot varētu atrast īstas mājas. Viss būtu jauki, ja mēra sievai un alkatīgajam būvniekam Āmuram nebūtu citi plāni. Viņi uzskata, ka atkritumu izgāztuves vietā jāceļ labjūtes templis! Sušķu bērni kopā ar saviem draugiem Maksi un Loti apņemas glābt jaunatrastās mājas.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:

Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.

*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja