2024. gada 28. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Svētdien Smiltenes novada iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas slēpošanas nodarbībā – pārgājienā

12. martā ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs aicināts piedalīties slēpošanas pārgājienā, kas norisināsies Launkalnes pagasta “Būdaskalna” slēpošanas takās.

Pārgājiena laikā dalībniekiem būs iespēja izbaudīt gleznaino ziemas ainavu un pilnveidot distanču slēpošanas tehniku instruktora pavadībā. Šis būs noslēdzošais sezonas slēpošanas pārgājiens, tāpēc aicinām visus ziemas prieku piekritējus sarosīties!

Pasākuma sākums plkst. 11:00, pirms tam dalībnieki aicināti pulcēties pie kafejnīcas “Jautrais ods”.

Pieteikšanās pārgājienam ir ieteicama, aicinām to veikt pa tālruni 26460704 vai rakstot uz e-pastu: sportacentrs@hotmail.com.

Vēlams pārgājienā izmantot savu slēpošanas inventāru, bet, ja nav, tāpat ir iespēja piedalīties! Ierobežotā daudzumā pieejams bezmaksas inventārs, to lūdzam iepriekš pieteikt pa tālruni 26130440, kā arī iespējama  maksas inventāra noma, zvanot pa tālruni 26544935.

Slēpošanas pārgājiena noslēgumā tiks organizēts pikniks pie kopēja ugunskura, visiem, kuri vēlēsies sasildīties pēc aktīvās dienas un ieturēt nelielas, uz ugunskura liesmas gatavotas pusdienas, lūdzam paņemt līdzi savas uzkodas, desiņas vai citu kārumu, kuru kārojas.

Brīdinām, ka nepiemērotu laikapstākļu dēļ nodarbību norises laiks var tikt pārcelts. Aktuālajai informācijai aicinām sekot smiltenes novada pašvaldības mājaslapā www.smiltenesnovads.lv.

Vita Grigule

Smiltenes novada pašvaldības

Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja