2021. gada 20. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Svētki no Raunas līdz Drustiem – P29 ceļa atklāšanas pasākums

Sen gaidītais ir piepildījies – svētki Drustos par godu ceļa posma Rauna – Drusti atjaunošanai. Vietējiem iedzīvotājiem un Drustu viesiem turpmāk būs iespēja pārvietoties no un uz Drustiem bez putekļiem un nenodarot skādi saviem spēkratiem. Šī iemesla dēļ, šāds notikums ir jāatzīmē, lai paliek atmiņās vēl ilgi, par ko jau šajā nedēļas nogalē būs parūpējusies Raunas pagasta kultūras darba organizatore. Jau 10. septembrī plkst. 13.00 notiks svinīga atklāšana divkārtu virsmas apstrādātā ceļa Rauna – Drusti – Jaunpiebalga (P29) posmam Rauna – Drusti. Savukārt, 11. septembrī ikviens aicināts uz svinīgu karogu un pušķotu transportlīdzekļu braucienu no autoceļa A2 (Vidzemes šoseja) pagrieziena uz Drustiem līdz Drustu centram.  Aicinām iedzīvotājus piedalīties svinīgā pušķotu mašīnu un karogu braucienā 11. septembrī plkst. 17.00 no autoceļa A2 (Veclaicenes šoseja) pagrieziena uz Drustiem – Jaunpiebalgu, ceļš (P29). Kā arī pievienoties iedzīvotājus, kuru īpašumi atrodas P29 ceļa malā, iznākt un atbalstīt braucošo mašīnu kolonnu no pl. 17.00 – 18.00

Brauciena galamērķī, Drustos, sākot no plkst. 18.15 būs iespēja piedalīties aizraujošā ceļojumā pa Palsas ielu pašā Drustu centrā. Vakaru noslēgs muzikālais sveiciens no Ata Ieviņa un grupas!

Raunas pagasts aicina svinēt svētkus un atzīmēt īpašo notikumu kopā.

 

Informāciju sagatavoja:

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Jānis Lācis

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider