2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Svinam Emīla dzimšanas dienu bibliotēkā

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā 16.novembrī plkst. 13.00 notiks Ziemeļvalstu Literatūras nedēļai veltīts pasākums “Svinam Emīla 60 gadu jubileju!”.
Šogad aprit apaļi 60 gadi, kopš mūs smīdina plaši pazīstamais Lennebergas Emīls. Pasaule, kuru Astrīda Lindgrēne radīja ap Emīlu, ir kļuvusi par daļu no Ziemeļvalstu kultūras mantojuma. Varbūt tā ir noticis tāpēc, ka gan pieaugušie, gan bērni atpazīst sevi Emīlā un pārējos tēlos, kas dzīvo Kathultā?
Pasākuma laikā pārliecināsimies, cik labi mēs pazīstam Emīlu, lasīsim fragmentu no “Emīla jaunajiem nedarbiem” un darbosimies radoši.
No 13. līdz 19. novembrim jau 25.reizi Latvijā notiks Ziemeļvalstu Literatūras nedēļa. Šīs nedēļas laikā bibliotēkās, skolās un citviet notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi un citi pasākumi, lai labāk iepazītu Ziemeļvalstu literatūru un kultūru.
Uz tikšanos bibliotēkā Gaujas ielā 1, Sporta halles 2.stāvā.
Pasākuma laikā tiks fotografēts bibliotēkas publicitātes nodrošināšanai.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre