2024. gada 28. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Tautas lietišķās mākslas studija “Smiltene” Dziesmu svētku aizvada vienotos tērpos

Latviešiem ir teiciens “kā kurpnieks bez kurpēm”, tāpat arī TLMS “Smiltene” dalībnieces, lai arī regulāri piedalās citu kolektīvu apģērbšanā, pašām nebija savu tērpu. Pateicoties Lauku atbalsta dienesta rīkotajam ELFLA fonda atklātā konkursa 12. kārtas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma 19.2 “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās SVVA Stratēģijas ieviešanai Rīcība 2.4. “Tērpu iegāde amatierkolektīviem un sporta kolektīviem”,  kolektīvs ir ticis pie vienotiem tērpiem.

To dizainu izvēlējās studijas, un tos apvilka jau 2023. gada Dziesmu svētku gājienā. Projekta ietvaros tika iegādāti 17 sieviešu un 1 vīriešu pasākumu tērps, kā arī 18 T krekli,  kurus paredzēts vilkt kopīgos kolektīva pasākumos. Tērpi tika iegādāti par 3335,65 eiro.

Liene Strazdiņa

TLMS “Smiltene” vadītāja, biedrības „Sabiedrība un attīstība” valdes priekšsēdētāja