2021. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Tautas lietišķās mākslas studija “Smiltene” no 2. līdz 10. novembrim dalībniekiem un apmeklētājiem ir slēgta!

Ņemot vērā ar Covid-19 pieaugušo inficējušos personu skaitu Smiltenes novadā, tajā skaitā Smiltenes novada pašvaldības iestāžu darbinieku vidū, ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologu rekomendācijas, lai novērstu tālāku infekcijas izplatību Smiltenes novadā, pašvaldība ir lēmusi noteikt stingrākus ierobežojumus slimības izplatības ierobežošanai Smiltenes novadā. Ar visiem noteiktajiem Smiltenes novada pašvaldības ierobežojumiem iespējams iepazīties ŠEIT 

Informējam, ka no šodienas, 2. novembra līdz 10. novembrim, tautas lietišķās mākslas studija “Smiltene” dalībniekiem un apmeklētājiem ir slēgta!

Kontakti attālinātai saziņai: 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Agnese Ice-Sudzane,

Tautas lietišķās mākslas studijas “Smiltene”

vadītāja

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider