2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Tautas lietišķās mākslas studijas “Smiltene” darbība ārkārtas situācijas laikā

Tautas lietišķās mākslas studija “Smiltene” piedāvā attālinātus un klātienes pakalpojumus, taču studijas apmeklētājiem un dalībniekiem klātienes apmeklējuma laikā ir jārēķinās ar drošības pasākumiem:

  • Apmeklēt studiju ir iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta, darba dienās no 10.00 – 14.00, norādot apmeklējuma iemeslu. Apmeklējums  iepriekš ir jāpiesaka pa tālruni +371 25455507 vai rakstot uz e-pastu [email protected]. Lūdzam izvērtēt apmeklējuma nepieciešamību, jo, iespējams, apmeklējuma iemeslu ir iespējams atrisināt attālināti.
  • Aicinām apmeklētājus ierasties individuāli, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus.
  • Apmeklētājiem no 13 gadu vecuma studijas telpās obligāti jālieto sejas aizsargmaska vai sejas vairogs.
  • Ierodoties studijā, obligāti jāveic roku dezinfekcija.
  • Vienlaicīgi telpās var uzturēties ierobežots cilvēku skaits.

Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt studiju, ja ir konstatēti elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), ja dalībniekiem vai apmeklētājiem būs kādi no šiem simptomiem, tad TLMS “Smiltene” darbiniekiem ir tiesības liegt ieeju studijā.

 

Aicinām būt saprotošiem – saudzēsim sevi un apkārtējos!

 

 

Informāciju sagatavoja:  Agnese Ice-Sudzane, Tautas lietišķās mākslas studijas “Smiltene” vadītāja