2023. gada 28. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

“Tautumeitas” koncerttūre “Skrejceļš”

Etno-pop mūzikas grupas “Tautumeitas” koncerttūres “Skrejceļš” otrā daļa

Grupas jaunākā albuma ”Skrejceļš” koncertprogrammai ir daudz kopīga ar piedzīvojumiem bagātu vasaru. Abas raksturo emociju piesātinājums, kustība, kaisle un krāsas. Un, tāpat kā vasaru nevar noķert caur kameras aci, tā arī “Tautumeitas” un viņu mūziku var iemīlēt tikai pa īstam klātesot. 🧚‍♂️
Par laimi mums un jums – “Skrejceļš” koncerttūre turpināsies arī 2023. gada pavasarī un 31. martā piestās Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. 
Biļetes uz koncertu var iegādāties Šeit!

Ieeja koncertā  no plkst. 18:00
Koncerta sākums plkst. 19:00
Koncertā izskanēs albuma ”Skrejceļš” jaudīgās dziesmas, kas tapušas sadarbībā ar grupas iemīļoto producentu Reini Sējānu un zviedru producentu Povelu Olsson, bet, protams, neizpaliks ari iemīļotās dziesmas no pirmā albuma, kas aizkustina un ļauj sajust prieku un lepnumu par mūsu saknēm.