2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Tenisa sacensības Apē

2022. gada 11. jūnijā Apē tika aizvadītas trešās kārtas tenisa sacensības, piedaloties 18 galda tenisa entuziastiem no tuvākajiem novadiem.
Labāko rezultātu uzrādīja Guntis Lezdiņš no Valmieras. Pēc aizvadītajām trīs kārtām, pārliecinoši līderi ir Aleksandrs no Ukrainas un Guntis Lezdiņš no Valmieras.

Bet par trešo vietu būs sīva cīņa uzreiz starp  četriem sportistiem, tie ir Aivars Dulbergs, Ilmārs Kauliņš, Ingus Meisters un Guntis Dulbergs, prognozē  sacensību tiesnesis Aivars Dulbergs. Turpmāk gribētos lielāku atsaucību no vietējiem sportistiem, jo tik augstas raudzes sacensības Apē notiek pirmo reiz. Priecē ideālie apstākļi, kas tiek nodrošināti sacensību organizēšanai.

Paldies Apes pilsētas pārvaldei un personīgi Ingum Meisteram, atzīmē galvenais tiesnenis Aivars Dulbergs.

Tiekamies ceturtajā kārtā, kas notiks 2022. gada 9. jūlijā.