2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Tiekas Grundzāles pamatskolas  2021. gada absolventi,  lai uzspēlētu savas klases nacionālo sporta veidu volejbolu.

27. aprīļa vakarā skolas sporta zālē tikās Grundzāles pamatskolas  2021. gada absolventi,  lai uzspēlētu savas klases nacionālo sporta veidu volejbolu. Pa šiem trīs gadiem klases puiši krietni pastiepušies garumā un meitenēm,  kas joprojām ir draugos ar volejbolu, pat ņemot palīgos klases audzinātāju skolotāju Māri spēlē līdz divu setu uzvarai nācās piekāpties triju setu spēlē.

Pēc tam spēlējām salozētās komandās, kur cīņa bija daudz sīvāka. Tikšanās noslēgumā skolotājs Māris bija sagatavojis stafeti ar veiklības un ātras domāšanas pārbaudījumu , kur neiztika bez emocijām.  Visiem prieks par atkalredzēšanos un iespēju kopā uzspēlēt volejbolu. Prieks arī par kuplo apmeklējumu 70%.
 
 
2021. gada absolventu klases audzinātājs skolotājs Māris.
 
Foto Laura Andersone