2022. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Tīģerēna ceļš Himalajos / Tiger’s nest

23. un 24. oktobrī plkst. 16.00

Filmas garums: 1h 34min
Filmas režisors: Brando Quilici
Lomās: Sunny Pawar, Claudia Gerini
Žanrs: Piedzīvojumu, ģimenes filma
Vecuma ierobežojums: U

Filma dublēta latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Himalaju ielejā kāds bārenis izglābj Bengālijas tīģera mazuli no nežēlīgajiem malumedniekiem, kas noslaktējuši tīģerēna mammu. Kopā viņi dodas Himalaju kalnos uz Taktsangas klosteri Butānā, kas pazīstams kā „Tīģera ligzda”, kurā budistu mūki slēpās pēc 1950. gadā notikušā ķīniešu iebrukuma Tibetā un aizsargāja lielos kaķus. Stāsts par draudzību starp diviem bāreņiem, tīģerēnu un cilvēkbērnu, par brālību un dzīves iepazīšanu.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja