2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Tikšanās ar Variņu pagasta iedzīvotājiem jau rītvakar!

Jau rītvakar, 2023. gada 25. jūlijā, Smiltenes novada pašvaldības vadība aicina uz klātienes tikšanos Variņu pagasta iedzīvotājus. Tikšanās mērķis ir informēt par novada kopējo un Variņu pagasta budžetu šim gadam, atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem un ierosmēm, uzklausīt aktuālo un to pārrunāt.

Tikšanās norisināsies:

  • Rītvakar, 25. jūlijā, plkst. 18.00 Variņos, Variņu tautas namā, Variņu pagastā. Jautājumus var iesūtīt iepriekš uz e-pastu [email protected].

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un apmeklēt tikšanos, lai kopīgi izrunātu pagasta aktualitātes, dotu iespēju pašvaldības vadībai uzklausīt ierosinājumus pagasta izaugsmei un kopīgi apspriestu risinājumus attīstībai!

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības 

Sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste