2023. gada 18. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Tikšanās vieta “Topā”

Tautas lietišķās mākslas studija “Smiltene” savu 75. gadu jubileju 29. oktobrī nosvin Tirdzniecības centrā “Top”, Baznīcas laukumā 2, Smiltenē ar izstādi “Dziesmu raksti” un krāšņu ballīti boulinga zālē. Izstāde būs apskatām līdz 27. novembrim.

Ir teiciens. Ja vēlies iepazīt cilvēku, tad apskaties, kādas grāmatas viņš lasa. Mēs piedāvājam iepazīt studiju caur dziesmu. Katra dalībniece izvēlējās savas mīļākās dziesmas un radīja tām darbus. Tā kā studijas dalībniecēm visvairāk patīk aust lakatus, tad arī izstādē savu solo gājienu iet lakati, viskrāšņāk parādot to, kāda  šobrīd ir TLMS “Smiltene”. Lai pilnvērtīgāk varētu izbaudīt izstādi, aicinām apmeklētājus jau laicīgi mājās sagatavoties uzinstelējot uz telefona QR koda lasītāju. Ļoti ērta aplikācija ir QR Code Scanner – Barcode reader MicroSingle. Noteikti ir vērts paņemt līdzi arī austiņas, lai netraucēti varētu baudīt mūziku un izjust autora ieaustos ritmus, krāsas, un pārejas, kas ieausti darbos.

Jubilejas svinīgā daļa ar bagātīgi klātu galdu, daudz pateicībām un laba vēlējumiem tika svinēta Tirdzniecības centra otrajā stāvā. Savu izvēli svinēt tirdzniecības centrā studijas meitenes skaidro ar piedzīvojumu. Izstādes un svinības kultūras centrā jau ir piedzīvotas. Gribas piedzīvot ko jaunu un tajā pat laikā gribas būt tuvāk cilvēkiem. Tirdzniecības centri ir vieta kurā pulcējas visdažādākie cilvēki un tāpēc ir jauki tajos ienest arī kultūru un sarunāt tikšanās vietas arī izstāžu veidā.

Paldies Smiltenes novada domei un tās iestādēm, Tirdzniecības centram “TOP”, Nacionālajam kultūras centram un uzņēmējiem, kas ar mums sadarbojas. Paldies arī ikvienam, kas iegriežas Tautas lietišķās mākslas studijā “Smiltene” Atmodas ielā 2, Smiltenē, kā arī viesiem , kas bija kopā ar mums mūsu ballīte.

Liene Strazdiņa

Tautas lietišķās mākslas studijas vadītāja.