Trapenes pagasta pārvalde aicina darbā LABIEKĀRTOŠANAS DARBINIEKU/ -CI

Smiltenes novada Trapenes pagasta pārvalde (reģ. Nr. 40900000968) aicina darbā LABIEKĀRTOŠANAS DARBINIEKU/ -CI Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas programmu realizācijas vietā Trapenē.

Galvenie amata pienākumi:

• tīrības un kārtības uzturēšana iestādē;
  • iestādes kurināšana ziemas sezonā;
  • gājēju ietvju kopšana (slaucīt, ziemas periodā attīrīt no sniega un kaisīt ar pretslīdes materiālu);
  • zāles pļaušana, lapu grābšana, košumkrūmu apgriešana, laistīšana pēc nepieciešamības un citi teritorijas sakopšanas darbi;
  • citi saimnieciskie darbi pēc tiešā darba vadītāja norādījumiem.

Prasības:

• pieredze darbā ar pļaušanas ierīcēm;
  • atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu;
  • labas saskarsmes prasmes, spēja strādāt komandā;
  • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē.

Piedāvājam:

• pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • mēnešalgu 700.00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • nodrošinām ar darbam nepieciešamo inventāru un tehniku.

Pieteikumu lūdzu iesniegt Trapenes pagasta pārvaldē “Pagastnams”, Trapenes pagasts, Smiltenes novadā vai elektroniski pa e-pastu: [email protected] līdz 2023. gada 27. decembrim. Tālrunis informācijai 22026034.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.