2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Turpinās senioru izglītošana digitālo pakalpojumu izmantošanā

Novembra mēnesis Senioru akadēmijas dalībniekiem Apē un Raunā ir ļoti darbīgs, jo tiek apgūtas zināšanas par digitālo pakalpojumu izmantošanu ikdienas dzīves situāciju risināšanā. Nodarbību dalībnieki ir ļoti zinātkāri un vēlās zināt, kur atrast informāciju saziņai, darbam, uzziņai un dažādiem e-pakalpojumiem, izmantojot dažādas platformas. Liela interese arī ir par drošības pamatprincipiem digitālo pakalpojumu izmantošanā un drošību internetā.

Mācību dalībnieki ir gandarīti par iespēju apgūt digitālās prasmes, jo diferencējot mācību apgūšanas procesu, katrs var apgūt zināšanas savā tempā un savā līmeni, uzdot un saņemt jautājumus par sev interesējošiem jautājumiem.

Pēc pamatprasmju apgūšanas ir nepieciešama pēctecība un digitālās prasmes ir nepieciešams izmantot ikdienas dzīvē.  Seniori atbalstu un iedrošinājumu arī turpmāk var saņemt Smiltenes novada bibliotēkā un tās struktūrvienībās novadā, kā arī Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros.

Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām īsteno Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā”. Smiltenes novadā šo projektu īsteno Izglītības pārvalde sadarbībā  ar  Smiltenes novada bibliotēku.

Spēku, prieku, veselību un pozitīvas emocijas, gaidot Latvijas svētkus!

 

Gunta Grigore
Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece