2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Turpmāk paredzēta maksa par būvniecības procesa digitalizācijas pakalpojumu

Aicinām iedzīvotājus, kuriem aktuāli Smiltenes novada Būvvaldes pakalpojumi, ņemt vērā, ka kopš 2024. gada 18. janvāra stājies spēkā jauns iestādes maksas pakalpojumu cenrādis. Turpmāk būs jāveic atsevišķa maksa par būvniecības procesa digitalizācijas pakalpojumu.

Smiltenes novada Būvvaldes maksas pakalpojumu cenrādis apstiprināts Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē, kas notika 2024. gada 18. janvārī. Skaidrojam, ka digitalizācijas pakalpojumu lielā daļā gadījumu klienti veic paši, bet situācijās, kad cilvēkam nav iespējams to izdarīt pašam – Būvvaldes personāls šo pienākumu izpilda.

Apzīmējumā “Būvniecības dokumentācijas iesniegšana” iekļaujas būvniecības ieceru, pilnvaru, tipveida ēku projektu un citu darbinieku norādītu dokumentu ievadīšana Būvniecības informācijas sistēmā (BIS). Pakalpojuma maksa noteikta par vienu reizi, atbilstoši patērētajam laikam un resursiem. Turpmāk maksas cenrādis, iekļaujot šos pakalpojumus būs:

Pakalpojuma nosaukums Cena ar PVN (EUR), par vienu reizi
Būvatļaujas aktualizēšana 10.76
Izziņas sagatavošana un izsniegšana 10.78
“Būvniecības procesa dokumentācijas digitalizācija (būvniecības ieceres, pilnvaras, tipveida projekti, u.c.) 38.64

 

Plašāku informāciju par Smiltenes novada Būvvaldes pakalpojumiem aicinām aplūkot Smiltenes novada pašvaldības tīmekļvietnē ŠEIT.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste