2022. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Uz uzvaru takas esošā “Smiltene/ BJSS” centīsies pārsteigt “Progress/ AFA Olaine”

Sestdien, 17. jūnijā, pulksten 14:00 Tepera stadionā 10. kārtas spēli komanda.lv 1. līgas čempionātā aizvadīts futbola kluba “Smiltene/ BJSS” komanda, kas uzņems vienus no turnīra galvenajiem favorītiem – “Progress/ AFA Olaine” komandu. Pirmo reizi vēsturē Smiltenes vienības mājas spēle tiks translēta portālā “Sportacentrs.com”.

Pēc mazrezultatīvā komanda.lv 1. līgas čempionāta sezonas sākuma, apgriezienus uzņēmusi Raimonda Dūmiņa un Anda Rozīša vadītā futbola kluba “Smiltene/ BJSS” komanda. Pēdējās sešās spēlēs smiltenieši piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu. Gūtas četras uzvaras, bet viena spēle noslēgusies neizšķirti. Turnīra tabulā smiltenieši dala 6. – 8. pozīciju ar “Audas” un “Daugavpils” komandu. Komandas rēķinā 13 punkti.

Aizvadītās kārtas spēlē Smiltenes komandas izbraukumā ar rezultātu 1:0 pārspēja “RTU/ Skonto Academy” vienību. Līdzīgā cīņā izšķirošie izrādījās smilteniešu uzbrukuma līdera Elvja Teremko gūtie vārti otrā puslaika kompensācijas laikā. Gūtie trīs punktu ļāva apsteigt rīdziniekus arī turnīra tabulā.

Sestdien “Smiltene/ BJSS” savā laukumā uzņems vienu no līgas ambiciozākajām komandām – “Progress/ AFA Olaine”. Olainieši turnīra tabulā iekrājuši par četriem punktiem vairāk un atrodas trešajā pozīcijā. Pēdējās kārtas spēlē Viktora Ņesterenko vadītie vīri saņēma tehnisko uzvaru, jo no spēles, sastāvu problēma dēļ, atteicās “Ogres” komanda. Pirms tam savā laukumā olainieši nospēlēja neizšķirti ar “Rēzeknes FA” – 1:1. Pretinieku komandā toni nosaka tādi spēlētāji kā – azerbaidžānis Vugars Askerovs, Alekss Regža, Bogdans Ņesterenko, Voldemārs Baroniņš un Dmitrijs Telešs. Vārtu drošība tiek uzticēta Marka Bogdanovam. No Valmieras nākušais vārtsargs savulaik ieguvis Latvijas kausu, pārstāvot “Jelgavu”.

Smiltenes komanda gaidāmajai spēlei gatavojas kaujinieciskā noskaņojumā, neskatoties uz sastāva problēmām. Joprojām traumēts ir pussargs Kristers Aldis Puriņš, nelielas veselības likstas ir arī citiem. Vārtos redzēsim komandas pirmo numuru Dagni Sauso. Spēlēt būs gatavi arī citi vadošie spēki. Pretinieku aizsargu modrību pārbaudīt gatavs viens no līgas rezultatīvākajiem uzbrucējiem Elvis Teremko.

Pirmo reizi vēsturē spēle no Smiltenes tiks translēta arī Latvijas vadošajā sporta kanālā – “Sportacentrs.com”. Pārraidi komentēs sporta entuziasts Toms Markss. Uz gaidāmo cīņu aicināti visi Smiltenes sporta līdzjutēji.

Informāciju sagatavoja:
Toms Markss
Igo Japiņa sporta aģentūra
Tālrunis: +371 26255435
Elektroniskā pasta adrese: [email protected]