2022. gada 8. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Uzdod pašvaldībai sev interesējošus jautājumus!

Smiltenes novada iedzīvotājiem kā arī citiem interesentiem ir iespēja sazināties ar pašvaldības speciālistiem un tikties ar domes deputātiem, lai uzdotu sev interesējošus jautājumus, sniegtu komentārus, sūdzības un ierosinājumus. Mums rūp jūsu viedoklis, lai uzlabotu savu darbu un veicinātu iedzīvotāju un pašvaldības abpusējo sadarbību un izpratni.

Sev aktuālos jautājumus iespējams skaidrot:

Iedzīvotāji ir aicināti arī izmantot iespēju un pieteikties vizītei pie Smiltenes novada pašvaldības domes deputātiem, lai pārrunātu sev aktuālos jautājumus. Pieteikties iespējams, zvanot pa tālruni  64774844 vai rakstot deputātam uz viņa norādīto e-pastu pašvaldības mājaslapā, sadaļā “Deputāti”.

 

Madara Mūrniece

zīmolvedības un mārketinga speciāliste