2023. gada 2. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Uzņēmēji aicināti pieteikt savus produktus izvietošanai pasākuma “Iedvesmas pēcpusdiena Smiltenes novada uzņēmējiem” izstādes sadaļā

2023. gada 27. oktobrī Smiltenes novada pašvaldība organizē pasākumu “Iedvesmas pēcpusdiena Smiltenes novada uzņēmējiem”. Sarīkojuma laikā būs iespējams uzzināt vairāk par pašvaldības atbalstu uzņēmējdarbībai, smelties iedvesmu un iepazīstināt interesentus ar saviem ražojumiem izstādes daļā.

Aizvadītajā gadā “Iedvesmas pēcpusdiena Smiltenes novada uzņēmējiem” norisinājās pirmo reizi, pulcējot novada komersantus vērtīgai domu apmaiņai un zināšanu ieguvei. Pasākumā uzņēmēji var uzzināt vairāk par pašvaldības paveikto un atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbības vides attīstībai, kā arī iedvesmoties no pieredzējušiem, zināšanām bagātiem jomu speciālistiem un komersantiem no Smiltenes novada un visas Latvijas.

Tāpat pasākuma laikā būs iespēja klātienē aplūkot Smiltenes novada uzņēmumu radītos/ražotos produktus. Ikvienam novada uzņēmējam ir lieliska iespēja parādīt novadniekiem savus ražojumus pasākuma izstādes sadaļā, kurā ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par produktu un iepazīties ar tam pievienoto kontaktinformāciju.

Uzņēmumi, kuriem nebūs iespējas savu produkta piemēru atnest uz pasākumu, varēs iesūtīt informāciju digitālās vizītkartes izveidei. Tās tiks veidotas arī pakalpojumu sniedzējiem. Vizītkartes būs aplūkojamas visa pasākuma laikā.

  • Produkta piemēru izvietošana izstādē jāpiesaka iepriekš, līdz 2023. gada 26. oktobrim (ieskaitot), zvanot pa tālruni: 26402963 (Jana).
  • Digitālās vizītkartes izveidošanai jāaizpilda anketa ŠEIT un jāiesniedz vismaz 2 fotoattēli, kas raksturo uzņēmumu vai tā produktus. E-pasts bilžu iesniegšanai: [email protected].

Pasākuma norises vieta arī šogad būs Smiltenes vidusskola, Dakteru ielā 27. Aicinām sekot līdzi aktuālai informācijai par pasākuma norisi, pavisam drīz tiks publicēta gaidāmā “Iedvesmas pēcpusdienas” programma.

Attīstības un plānošanas nodaļa

Komunikācijas nodaļa