2022. gada 17. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Tiks uzstādītas masas ierobežojuma ceļa zīmes Virešu pagastā (07.03.2022.)

Lai pasargāju ceļus no bojāšanas mainīgajos laika apstākļos un atkusnī, Smiltenes novada Virešu pagastā noteikts aizliegums veikt kravu pārvadājumus pa Smiltenes novada pašvaldības ceļiem Virešu pagastā: A2 Sidrabene – Raiteri; A2 – Silenieki; V411 Čiekuri – Gargrīdas – Druvkalni; V411 Bišusili; A2 Augstkalni, uz noteiktu laiku no 7.03.2022. līdz nākamajam rīkojumam.

Aizliegums attiecas uz visām juridiskām un fiziskām personām, kuru transportlīdzekļiem vai to sastāviem pilna masa pārsniedz 10 tonnas, un kuri izmanto Smiltenes novada pašvaldības Virešu pagasta šādus ceļus: A2 Sidrabene – Raiteri; A2 – Silenieki; V411 Čiekuri – Gargrīdas – Druvkalni; V411 Bišusili; A2 Augstkalni: mežistrādei, smagu kravu pārvadāšanai, lauksaimniecības zemju apsaimniekošanai.

Norādītajos ceļa posmos 2022. gada 7. martā tiks uzstādītas masas ierobežojuma ceļa zīmes ( 10 tonnas).

Vairāk informācijas vēršoties pie Virešu pagasta pārvaldniecei Līgai Ozoliņai 29489660 vai rakstot uz e-pastu [email protected]

Aicinām iedzīvotājus, redzot iespējamos pārkāpumus, ziņot Valsts policijai pa tālruni 110. 

 

 

Informāciju apkopoja: