2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Uzticības persona / Right Hand Man

25. maijā pl. 18:00 ATCELTS!
3. un 5. maijā pl. 18:00

Filmas garums: 1h 56min
Galvenajās lomās: Jurijs Djakonovs, Marija Linarte, Egons Dombrovskis, Kaspars Gods, Mārcis Lācis
Filmas režisors: Jurijs Skorobogatovs
Žanrs: Kriminālkomēdija
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma latviešu, krievu valodā ar subtitriem krievu un angļu valodā.

Filmas anotācija:

Tavs konts, nauda – mana! Artis Baranovskis ir “reģistrators”, kurš palīdz saviem klientiem atvērt kompānijas un bankas kontus, reģistrējot tos uz fiktīvām firmām. Stundu pirms doties savā medusmēnesī viņam ir jāatrod Jana, fiktīvas firmas valdes locekle, kuras kontā ir ieskaitīta ļoti liela summa. Kad gadījuma darbu veicēja tiek pārvērsta par lēdiju, kurai varētu patiešām piederēt šāds konts, viņai rodas savs plāns tālākajai notikumu attīstībai. “Uzticības persona” ir atraktīva kriminālkomēdija par naudu, kontiem un neveikliem krāpniekiem.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja