2024. gada 28. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Uzzini, kā mūzika spēj ārstēt!

2023. gada 28. aprīlī pulksten 17.30 Smiltenes vidusskolā, Dakteru ielā 27, norisināsies praktiska lekcija “Mūzikas terapija”. To vadīs mūzikas terapijas biedrības “Cerību spārni” un Latvijas mūzikas terapijas asociācijas biedre Līva Vīgante. Laipni aicināts ikviens!

Lekcijas mērķis ir sniegt praktiskas iemaņas un zināšanas par stresa vadību, izmantojot mākslas terapijas metodes. Dalībniekus iepazīstinās ar praktiski pielietojamām, apzinātībā balstītām mākslas terapijas tehnikām, kas palīdz stiprināt psihoemocionālo veselību.

Nodarbībā atbildēs uz jautājumiem:

  • kas ir mūzikas terapija;
  • kādos gadījumos tā ir efektīva;
  • kādas ir tās tehnikas;
  • kāda ir tās ietekme uz cilvēkiem ar stresa, emocionālas spriedzes un izdegšanas sindromiem.

Dalībniekiem nodrošinās nepieciešamos mūzikas instrumentus.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās – obligāta. Tālrunis – 27062522.

Pasākums tiek organizēts projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” ietvaros.

Attīstības un plānošanas nodaļa