2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

“Vecgada nakts volejbols 2023”

  1. decembrī Apes pilsētas sporta hallē notika “Vecgada nakts volejbols’2023” MIX turnīrs (4:4), kā arī “Šautriņu mešanas nakts maratons”.

Kopskaitā bija sarosījušās 8 komandas. Priekšsacīkstēs komandām izspēlējot katrai ar katru, uz finālu izsoļoja 4 spēcīgākās komandas. Ar  aizraujošām un spēkiem līdzīgām savstarpējām spēlēm, uzvarētāj komandas tika noskaidrotas tikai nākamā dienas nakts melnumā . Šogad uzvaras laurus plūca komanda „Kumme”   (Renārs Karro, Marts Bičevskis, Kristiāna Oto, Linda Puriņa) , 2.vieta komandai  „Sniega pūtējs” (Agnis Bināns, Āris Karasevs, Laura Jaunzeme, Ilze Upeniece), 3.vieta komandai „RED BULL” (Sandris Petrovs, Emīls Vaļickis, Rēzija Priedīte, Agate Ķikuste), aiz pjedestāla svītras atstājot komandu “KKPD”( Uģis Fišers, Ivars Blīgzna, Laura  Vāciete, Ieva Klimoviča).
Paralēli volejbola sacensībām, brīvos brīžos skatītājiem un sacensību dalībniekiem bija iespēja parādīt sevi arī “Šautriņu mešanas nakts maratona” precizitātē. Šo iespēju izmantoja 63 dalībnieki.

 Godalgotās vietas ieguvēji sieviešu konkurencē:

1.vieta- Enija Kalniņa,
2.vieta- Ilze Upeniece,
3.vieta-Kristiāna Oto;  

Vīriešu konkurencē:

1.vieta -Kalvis Kalekaurs,
2.vieta-Rinārs Teters,
3.vieta-Valters Grozs.

Paldies, šī sporta veida entuziastiem un atbalstītājiem Mārim Latikam un Ritvaram Valteram!

Paldies, volejbola spēles dalībniekiem par izturību visas nakts garumā! Uz tikšanos  jau 2024.gada turnīros.

Informē Apes pilsētas un pagasta sporta darba organizatore Aija Latika