2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Veronika Monika Stūriška izcīna zelta medaļu pasaules junioru čempionātā BMX riteņbraukšanā

Smiltenes BMX kluba “Silvas Ziķeri” sportiste Veronika Monika Stūriška svētdien Skotijā izcīnīja zelta medaļu pasaules junioru čempionātā BMX riteņbraukšanā. 

Meiteņu junioru grupā Veronika Monika Stūriška, startējot no pirmā celiņa, pārliecinoši aizbrauca no starta visām konkurentēm pa priekšu un finišēja pirmā. Kas izdevās ceturtdaļfinālā, neizdevās pusfinālā. Startā Veronika bija ceturtajā vietā. Turpinājumā trenera Ģirta Kātiņa audzēkne spēja uzņemt lielisku trases ātrumu un trešajā taisnē apsteidza divas konkurentes. Finišā Veronikai otrā vieta.

Lielajā finālā “Silvas ziķerus” ikdienā pārstāvošā Jaunpiebalgas vidusskolas skolniece atkal startēja no pirmā celiņa. Cīņā par zelta medaļu Veronika izvirzījās vadībā jau no pirmajiem metriem. Kļūdu pieļāva vadošā ASV sportiste, kamēr mūsu braucējai visai cieši sekoja austrāliete Sjēna Pala. Latviete kļūdas nepieļāva un finišēja pirmā, izcīnot sev un Latvijai tik ilgi gaidīto zeltu pasaules čempionātā Championships grupās. Izcils panākums Veronikai, viņas trenerim, ģimenei, klubam un visai BMX saimei. (LRF.lv)

Apsveicam Veroniku un treneri Ģirtu Kātiņu ar vēsturisko panākumu!

Foto: navada.net