2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

VIDEO: Šopavasar iedzīvotāji aktīvi rosās piemājas dārzos un stādus iegādājas ar piegādi uz mājām

Šajā laikā īpaši aktuāli ir stādu iegāde dažādiem dārza darbiem. Ir uzņēmumi, kuri stādu piegādi veic arī uz mājām – viens no tādiem ir Smiltenes kokaudzētava. Smiltenes kokaudzētavā šis pavasaris iesācies īpaši rosīgi, jo, ņemot vērā aicinājumu palikt mājās, cilvēki īpaši aktīvi iekopj savus dārziņus un izmanto piegādes uz mājām pakalpojumu. 

Lai atbalstītu vietējos uzņēmumus, arī pašvaldība apkopo informāciju par uzņēmumiem, kuri šajā laikā attīsta piegādes uz mājām pakalpojumus, lai iedzīvotājiem būtu vienkopus informācija. Aicinām arī citus Smiltenes novada stādaudzētājus, amatniekus un mājražotājus izmantot šo iespēju un iesūtīt informāciju pašvaldībai, lai papildinātu #ProduktuPiegādeMājās sarakstu. Informāciju aicinām sūtīt uz [email protected].