2022. gada 17. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

“Viduslaiku ķēķis” Raunā

“Viduslaiku diena Ronnenburgā” ir izsena tradīcija, kur satiekas vienu viet vietējie aktīvisti, darītāji, domātāji un tajā skaitā uzņēmēji, lai kuplinātu un kopīgi veidotu Raunas vēsturisko tradīciju saglabāšanu. Uzņēmēji jau gadiem ir tie, kuri veido savstarpēju sadarbību – Ronnenburgas dālderis, Ronnenburgas produktu līnija un šoreiz tas ir nonācis līdz kopīgam uzņēmēju piedāvājumam –  “Viduslaiku ķēķis”.

Moderniski noskaņotu latviešu rakstnieku tikšanās vieta savulaik bija “Elles ķēkis”, turpinot senču iesākto, mēs izsludinām moderniski noskaņotu latviešu uzņēmēju tikšanās vietu “Viduslaiku ķēķis” Ronennburgā. Apvienoties vienā ķēķī – šī ideja nāk no tūrisma uzņēmēju regulārajām tikšanās reizēm, kurās vienojošais ir ne vien dažādā pieredze gastranomijas tirgū, bet arī dažādu produktu radīšana un pasniegšana viesiem. Mūsu ķēķī satiksies savstarpēji nesatikušās garšas, cilvēki un notikumi, kā piepildot vēderus, tā ļaujot iejusties neparastā atmosfērā un izklaidēties Ronnenburgas gumē.

Tiekamies 21. maijā “Viduslaiku dienā Ronnenburgā”!