2023. gada 28. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Viņa teica / She said

13. janvārī plkst. 19.00
14. janvārī plkst. 18.00

Filmas garums: 2h 9min
Filmas režisore: Maria Schrader
Lomās: Carey Mulligan, Zoe Kazan, Patricia Clarkson, Andre Braugher, Jennifer Ehle, Samantha Morton, Ashley Judd
Žanrs: Drāma
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Filmas anotācija:

Oscar® balvas nominante Kerija Maligana un Emmy balvas nominante Zoji Kazana “The New York Times” žurnālistu Džodijas Kantoras un Meganas Touvijas lomās stāstā par abu žurnālistu veikto izmeklēšanu un publikācijām, kas palīdzēja aizsākt #MeToo kustību un atklāja patiesību par gadu desmitiem zināmo, taču noklusēto tēmu par seksuālo uzmākšanos sievietēm Holivudas filmu industrijas aizkulisēs. Iedvesmojošs stāsts par drosmi, uzdrīkstēšanos runāt un meklēt taisnību, mainot pasauli mums visapkārt.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja