2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Vinetai Pētersonei otrā vieta un gūts savainojums Floridas štata čempionātā BMX

Latvijas čempione BMX riteņbraukšanā Vineta Pētersone aizvadītās nedēļas nogalē Oldsmāras trasē aizvadījusi ASV reģionālā mēroga sacensības. Pirmajā dienā mūsu sportiste izcīnīja otro vietu, bet dienu vēlāk piedzīvoja kritienu, kura rezultātā guva atslēgas kaula lūzumu.

Vineta Pētersone turpinot sacensību sēriju ASV, aizvadītās nedēļas nogalē startēja Oldsmārā notikušajās Floridas štata čempionāta posma sacensībās. Elites dāmu konkurencē startēja 16 sportistes. Īpaši jāizceļ divkārtējās olimpiskās čempiones Marianas Pahonas dalība.

Latvijas čempione Vineta Pētersone spēja aizkļūt līdz lielajam finālam. Tajā sīvā cīņā ar trešās vietas ieguvēju Sjēnu Pallu viņa izcīnīja otro vietu. Uzvaru droši svinēja titulētā Pahona.

Svētdien Vineta startēja otrās dienas sacensībās. Diemžēl, bet vienā no braucieniem trenera Ģirta Kātiņa audzēkne piedzīvoja nepatīkamu kritienu. Tā rezultātā Vineta iedzīvojās atslēgas kaula lūzumā. Vairākas nedēļās mūsu sportistei būs jāiztiek bez dalības sacensībās.

 

Toms Markss

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs

+ 371 26255435                                                         

 [email protected]