2023. gada 2. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

VINGROŠANAS nodarbības fizioterapeita vadībā

Vingrot aicināti iedzīvotāji visās vecuma grupās, izvēloties savam sagatavotības līmenim atbilstošu nodarbības intensitāti. Nodarbības paredzētas, lai uzlabotu fizisko formu, veicinātu vielmaiņu, mazinātu tauku daudzumu, tonizētu ķermeņa muskulatūru, stiprinātu muskuļus, saites un locītavas.

Vingrošanas nodarbības vada fizioterapeite Baiba Gutāne.

Nodarbības notiek:

Klātienē

Svētdienās – 3.; 10. un 24. aprīlī

Plkst. 17.00 – 18.00

Palsmanes kultūras namā, Palsmanes pagastā, Smiltenes novadā

Klātienes nodarbības tiek īstenotas, ievērojot vispārīgās epidemioloģiskās drošības prasības, kā arī projekta klātienes aktivitātēs nedrīkst piedalīties personas, kurām noteikta izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.