2024. gada 28. marts

Vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā tiešsaistē

Martā turpinās projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai” ietvaros organizētās aktivitātes Zoom platformā un klātienē.

Iedzīvotāji aicināti būt sportiski aktīviem un pavadīt laiku sportojot – sev drošā vidē – svaigā gaisā vai iekštelpās, jo regulāras fiziskas aktivitātes ir labas veselības un pašsajūtas priekšnoteikums jebkurā vecumā!

Lai piedalītos kādā no tiešsaistes nodarbībām:

• Pieslēdzaties no datora vai kādas citas viedierīces Zoom tiešsaistes platformai īsu brīdi pirms Jūsu izvēlētās aktivitātes norises laika;
  • Pieslēdzoties, lietotājvārda ailē ierakstiet pilnu savu vārdu un uzvārdu. Pirms nodarbības/ vai nodarbības laikā lūgums reģistrēties sadaļā Čats;
  • Izvēlieties sev ērtāko telpu vingrojumu veikšanai, lai iespējams veikt brīvas un netraucētas kustības;
  • Novietojiet viedierīci tā, lai viegli redzēt pasniedzēja norādījumus.

Vingrot aicināti iedzīvotāji visās vecuma grupās, izvēloties savam sagatavotības līmenim atbilstošu nodarbības intensitāti. Nodarbības paredzētas, lai uzlabotu fizisko formu, veicinātu vielmaiņu, mazinātu tauku daudzumu, tonizētu ķermeņa muskulatūru, stiprinātu muskuļus, saites un locītavas.

Vingrošanas nodarbības vada fizioterapeite Baiba Gutāne. Nodarbības notiek tiešsaistes platformā “ZOOM”   otrdienās un ceturtdienās – 01.;03.;08.;10.;15.;17.; 22.; 24.; 29. un 31. martā, plkst. no 18.00 – 19.00.

Zoom pieslēgšanās saite:

Meeting ID: 811 6682 3385, Passcode: 580647

Visas nodarbības ir bezmaksas un tajās var piedalīties ikviens Smiltenes novada iedzīvotājs.

Mainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, projekta aktivitāšu veids un norises laiks var mainīties. Lūdzam sekot līdzi jaunākajai informācijai Smiltenes novada pašvaldības mājaslapā https://smiltenesnovads.lv, sadaļā Bezmaksas pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā.

Visas nodarbības tiek īstenotas darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros, realizējot projektus:

„Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā (9.2.4.2/16/I/052)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 01.09.2023. Kopējais finansējums 253592,00 EUR.

“Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes pilsētā, Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos (9.2.4.2/16/I/057)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 31.08.2023. Kopējais finansējums 75 389.00 EUR.

“Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos (9.2.4.2/16/I/043)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 09.12.2022. Kopējais finansējums 69 490.00 EUR.

Informāciju sagatavoja:

Smiltenes novada pašvaldības