2022. gada 9. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā

 

 

Vingrot aicināti iedzīvotāji visās vecuma grupās, izvēloties savam sagatavotības līmenim atbilstošu nodarbības intensitāti. Nodarbības paredzētas, lai uzlabotu fizisko formu, veicinātu vielmaiņu, mazinātu tauku daudzumu, tonizētu ķermeņa muskulatūru, stiprinātu muskuļus, saites un locītavas. Vingrošanas nodarbības vadīs  fizioterapeite Baiba Gutāne.

Nodarbību norises vietas un laiks: ceturtdienās, 2., 9., 16., 23., 30. septembrī, no plkst.18.30 – 19.30, Sporta kompleksa “Teperis” stadionā, Kalnamuižā, Smiltenes pagastā, Smiltenes novadā.

Pieteikšanās: sūtot SMS vai zvanot darba laikā uz tālr. 28680831, norādot: VĀRDS, UZVĀRDS, VIETA, LAIKS un jāgaida apstiprinājums.

 

Novada  iedzīvotāji tiek aicināti uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām fizioterapeita vadībā ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā (Nr.9.2.4.2/16/I/052)  ietvaros.