2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

ZAAO EKO laukumos riepu nodošana bez maksas

Līdz ar ziemas sezonas noslēgumu SIA “ZAAO” atgādina, ka privātpersonām nolietotas vieglo automašīnu riepas ir iespējams nodot SIA “ZAAO” EKO laukumos bez maksas.

Veicot automašīnu apkopi pēc ziemas sezonas, tiek veikta arī to riepu nomaiņa. Lai nodrošinātu, ka nolietotās autoriepas nenonāk dabā, bet tiek nodotas pārstrādei, tādējādi taupot arī dabas resursus, SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā ZAAO) aicina riepas nodot kādā no 21 ZAAO darbības reģionā esošā EKO laukuma.

Gada laikā no vienas pilngadīgas privātpersonas 4 vieglo automašīnu riepas ZAAO EKO laukumos pieņem bez maksas. Tāpat visos EKO laukumos no 2023. gada sākuma privātpersonām ir iespēja nodot arī kravas automašīnu un autobusu riepas, samaksājot 7,01 EUR/gab. Šāda veida riepas pirms vešanas uz EKO laukumu lūgums sadalīt vismaz 4 gabalos. Informācija par EKO laukumu adresēm, darba laikiem pieejama tīmekļa vietnē www.zaao.lv, sadaļā “EKO laukumi” https://zaao.lv/eko-laukumi/ .

Juridiskām personām riepu nodošana ir maksas pakalpojums. Vieglo automašīnu riepas ir iespējams nodot EKO laukumos (2,50 EUR/gab.), kravas automašīnu un autobusu riepas (katru sadalītu vismaz 4 gabalos) iespējams nodot RAAC “Daibe” poligonā. Informācija par poligonā nododamiem atkritumu veidiem, darba laiku pieejama tīmekļa vietnē www.zaao.lv, sadaļā “Atkritumu nodošana poligonā” https://zaao.lv/atkritumu-nodosana-poligona/

Atgādinām, ka jebkuru riepu un citu atkritumu dedzināšana (ārpus rūpnieciskās dedzināšanas) ir aizliegta un nodara neatgriezenisku kaitējumu gan videi, gan cilvēku veselībai!

 

Inga Kovala Sēne

Sabiedrisko attiecību vadītāja

  + 371 28300726

 [email protected]

www.zaao.lv