2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

ZAAO EKO laukumos ukraiņu atbalstam savākti 35 m3 apģērbi un apavi

Marta mēnesī SIA “ZAAO” (ZAAO) EKO laukumos tika vākti apģērbi un apavi, kas, ar pašvaldību palīdzību, nodoti no Ukrainas Latvijā iebraukušajām ģimenēm – sievietēm, bērniem, senioriem.

Iedzīvotāji kopā uz visiem ZAAO darbības reģiona EKO laukumiem atgādāja 35 m3 uzreiz lietošanai derīgus apavus un apģērbus. Mantu sadali organizēja vairākas ZAAO darbības reģiona pašvaldības, to izveidotajos atbalsta centros Ukrainas iedzīvotājiem.

ZAAO ikvienam saka lielu paldies par atsaucību! Uz doto brīdi konkrētā veida materiālu vākšana Ukrainas iedzīvotājiem EKO laukumos ir pārtraukta, jo pašvaldībām nav aktuāla, bet var tikt atkārtota pēc nenoteikta laika, balstoties uz pašvaldību apzinātajām vajadzībām.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja