2023. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Zemesriekstu sviesta piekūns / The peanut butter falcon

8. oktobrī plkst. 16.00
Kino vakars ar kino ekspertu un blogeri Sergeju Timoņinu un Arvīdu Denisu
Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS 

Lieliska iespēja kopīgi ar ģimeni baudīt izcilu kino, iegūt pozitīvas emocijas un uzzināt ko jaunu par cilvēkiem ar garīgās veselības traucējumiem — cilvēkiem, kuri ir garāmgājēji, kaimiņi, kolēģi, draugi…
Oktobrī, garīgās veselības mēnesī, piecās Latvijas pilsētās — Smiltenē, Daugavpilī, Tukumā, Kuldīgā un Bauskā — tiek rīkoti pieci ekskluzīvi filmas „The Peanut Butter Falcon” („Zemesriekstu sviesta piekūns”) kinoseansi.
Programmā arī kino eksperts un blogeris Sergejs Timoņins un Arvīds Deniss sarunās par cilvēku ar garīgās veselības traucējumiem kino un realitātē, garšīgas uzkodas un atspirdzinoši dzērieni.
Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS
Saņem savu ieejas karti www.bilesuparadize.lv

Par filmu
Zakam ir Dauna sindroms. Viņš aizbēg no aprūpes nama, lai piepildītu savu ilgi loloto sapni un kļūtu par profesionālu cīkstoni. Lai to paveiktu, viņam jādodas uz cīkstoņu skolu. Pa ceļam viņš satiek dzīves krustcelēs nonākušo Taileru, kurš neapzināti kļūst par viņa treneri un sabiedroto. Kopīgi viņi dodas pa upi, ķer zivis, dzer viskiju, meklē Dievu un pārliecina aprūpes nama darbinieci Elinoru pievienoties viņiem ceļojumā.
Pasākuma ilgums: 2,5–3 h

Pasākumā tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.
Pasākumu finansē Eiropas Savienības fondi.
Organizators: Labklājības ministrija.