2021. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Zemessardze sveic Smiltenes novada iedzīvotājus valsts svētkos

Novembris Latvijā ir īpašs, jo to atceramies kā Latvijas neatkarības cīņu mēnesi. 11. novembrī svinam Lāčplēša dienu, bet 18. novembris ir diena, kad īpaši godājam un izrādām mīlestību pret mūsu tautas vērtīgāko mantojumu – neatkarīgu Latvijas valsti. Mūsu uzdevums ir šo mantojumu dāvāt arī nākamajām paaudzēm.

Tuvojoties valsts svētkiem, Zemessardzes 22. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Dmitrijs Oreškins  Smiltenes novada iedzīvotājiem novēl neaizmirst, ka sava valsts tik mazai tautai ir privilēģija, ko daudzas lielākas tautas nebauda, tādēļ ir svarīgi saglabāt ticību sev un savai valstij, un kritiskos brīžos būt gataviem vienoti to aizstāvēt!

Patriotisms un valsts mīlestība jau vairāk nekā 29 gadus ir vienojusi tos Latvijas iedzīvotājus, kuri izvēlējušies pievienoties zemessargu rindām. Zemessardze kā lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un valsts teritoriālās aizsardzības pamats dod iespēju Latvijas Republikas pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību. Mūsu valsts aizsardzību stiprina Latvijas tautas pašapziņa un vēlme aizsargāt savu valsti.

Aicinām svētkos ikvienam par sevi domāt kā būtisku valsts daļu. Savukārt tos Smiltenes novada iedzīvotājus, kuri vēlas dot ieguldījumu mūsu valsts aizsardzībā, Zemessardzes 22. kājnieku bataljons aicina pievienoties savam zemessargu pulkam, zvanot pa tālruni 1811, rakstot uz e-pastu [email protected] vai personīgi ierodoties 22. kājnieku bataljonā.

 

Valsts aizsardzība ir mūsu kopējā atbildība!

 

Foto: Valmieras pilsēta, Uģis Brālēns

Informāciju sagatavoja:

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes

Informācijas daļa

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider