2022. gada 21. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Zemessardzes mācību laikā Apē pārvietosies zemessargi

 

No 4. līdz 5. decembrim Zemessardzes 31. kājnieku bataljonā kopā ar NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas Kanādas bruņoto spēku karavīriem norisināsies bataljona civilmilitārās sadarbības speciālistu mācības.

Mācību ietvaros 5. decembrī Apes teritorijā pārvietosies militārais transports, karavīri un zemessargi nelielās grupās bez ieročiem.

Mācību laikā netiks ierobežota satiksme un nav paredzēts lietot jebkāda veida munīciju. Aicinām iedzīvotājus nesatraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos, un ar izpratni izturēties pret notiekošajām mācībām.

 

Informāciju sagatavoja

Zemessardzes 31. kājnieku bataljona

Civilmilitārās sadarbības nodaļa

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

Kalendārstīmekļvietne