2023. gada 3. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Ziedo asinis Dabas muzejā un ielīgo Jāņus

Šī gada 22. jūnijā Latvijas Dabas muzejā, Rīgā, Kr. Barona ielā 4 no 10.00 līdz 14.00 norisināsies Valsts asinsdonoru centra (VADC) izbraukums, kurā par pārsteigumiem parūpēsies ne tikai muzeja darbinieki, bet arī “Smiltenes piens”.

Katrs donors, kurš šajā dienā ziedos asinis, saņems Dabas muzeja sarūpētas Jāņu zāles un muzeja ieejas karti, ar kuru trīs mēnešu laikā nesteidzīgi būs iespējams aplūkot muzeja ekspozīcijas.

Savukārt A/S “Smiltenes piens” katram donoram dāvinās dzērienu “Piena spēks”.

“Kā tradicionāls uzņēmums ar dziļām saknēm dzimtajā zemē, A/S „Smiltenes piens” apzinās labu darbu nozīmi valsts un savas pilsētas attīstībā, sabiedrības saliedētībā un personības izaugsmē. Tāpēc uzņēmums prieku palīdz tiem, kam palīdzība nepieciešama,” saka Ilze Bogdanova, A/S “Smiltenes piens” valdes priekšsēdētāja.

Atgādinām, lai nodotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru.

Informācijai:
Zane Mousavi, VADC preses sekretāre
[email protected]
27894304 vai 67408878