2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Ziemassvētki džungļos / Christmas in the Jungle

8. decembrī plkst. 19.00
11. decembrī plkst. 16.00

Filmas garums: 1h 33min
Filmas režisors: Jaak Kilmi
Lomās: Rebeka Šuksta, Braidens Pablo Eskobars, Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Elizabete Liepa
Žanrs: Ģimenes piedzīvojumu filma
Vecuma ierobežojums: 7+

Filma latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Ziemassvētki džungļos stāsta par desmitgadīgo Paulu, kuras ģimene pārcēlusies uz eksotisku valsti, jo tēvs ir ģeologs un strādā zelta raktuvēs. Paula ilgojas pēc Ziemassvētkiem, taču ko darīt, ja nav ziemas? Izrādās, Paulas jaunais draugs Ahims ir dzirdējis, ka arī džungļu biezoknī sastopams Ziemassvētku šamanis. Plāns ir rokā! Tomēr bērni nenojauš, cik bīstami un aizraujoši piedzīvojumi viņus sagaida ceļā: pazemes alas, džungļu gari, kanibāli, neparasti dzīvnieki un daudz kas cits!

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja