2023. gada 18. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Ziemassvētku brīnumi Cirkā

13.decembrī plkst. 18.00 Gaujiena tautas namā

Ziemassvētku brīnumi Cirkā

Ziemassvētki ir pats brīnišķīgākais, brīnumainākais un burvestības laiks! Un kur ir daudz burvestības? Protams, ka cirkā! Aicinām  Tevi iepazīties ar brīnumu un fantāziju pasauli, jo pie Tevis, sniegbaltās kamanās, brauks ciemos  Ziemassvētku vecītis. Skatītājiem brīnumus rādīs  bezbailīgie akrobāti, fantastiskie mākslas vingrotāji un veiklais žonglētājs.  Maģija katrā burvju trikā, katrā priekšnesumā, katrā  cirka mākslinieka kustībā.  Tas būs neaizmirstams piedzīvojums Ziemassvētku laikā. Ziepju burbuļi, burvju triki un humors, kas spēs sasmīdināt , pat skeptisku mazo skatītāju. Brīnumus papildinās interesanti Ziemassvētku stāsti un klauni!  Nāciet ciemos uz īstu Ziemassvētku cirku un izbaudiet svētku sajūtu. Viesus gaida svētku dāvanas no Ziemassvētku vecīša.
Ieejas maksa – 6 eiro bērniem; 8 – eiro pieaugušajiem.  
Izrādes ilgums 1 stunda 20 minūtes (kopā ar pārtraukumu 15 min.)