2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Ziemassvētku dāvanu iedvesmas katalogs 2023. gadā

Arī šogad Smiltenes novada pašvaldība aicina ikvienu, kurš ir svētku dāvanu, sajūtu, garšu meklējumos, ielūkoties novada uzņēmēju Ziemassvētku katalogā. Tajā atrodami dažādi komersantu piedāvājumi – pakalpojumi, pārtikas preces, eglīšu iegāde, amatnieku un saimnieciskās darbības veicēju izgatavotās lietas.

Smiltenes novada Ziemassvētku dāvanu katalogā var iepazīties ar visu pircējam noderīgu informāciju – kā produktu vai pakalpojumu iespējams saņemt, plašāku piedāvājuma klāsta aprakstu un citām  nozīmīgām detaļām. Kopumā šogad Ziemassvētku dāvanu katalogā iekļauti gandrīz 40 uzņēmēju piedāvājumi svētkiem.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un atbalstīt mūsu vietējos ražotājus un pakalpojumu sniedzējus! Piedāvājuma klāsts šogad ir patiesi plašs un tajā ikviens varēs atrast visu svētkiem nepieciešamo – tikšanās iespēju ar Ziemassvētku vecīti, vietējo audzētāju kuplās Ziemassvētku eglītes, dažādus kārumus un pakalpojumiem, lai iepriecinātu savus mīļos.

Vēlam sirsnīgu un siltiem brīžiem bagātu svētku gaidīšanas laiku!

Ziemassvētku katalogu PDF formātā aicinām aplūkot ŠEIT.

ZIEMASSVĒTKU DĀVANU KATALOGS 2023 - 1

Image 1 of 40

Ziemassvētku dāvanu katalogs galerijas formātā. Lai aplūkotu visus piedāvājuma attēlus, pāršķiriet nākamo lapu.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste

Jana Lāce

Smiltenes novada pašvaldības

Uzņēmējdarbības speciāliste