2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Ziemassvētku priekšvakarā noslēdzas “Apes kauss 2023” novusā

23. decembrī Apes sporta kompleksā tikās 34 novusa spēles cienītāji no visas Vidzemes, lai Ziemassvētku priekšvakarā noskaidrotu pilsētas individuālā čempionāta novusā “Apes kauss 2023” 6. posma un visu sešu posmu kopvērtējuma uzvarētājus.

Sestajā posmā dāmu konkurencē 1. vietu izcīnīja Ingrīda Ozola (Vaidava), 2. vietu ieguva Vita Balode (Vaidava), 3. vietu – Antra Milberga (Valka). Sīvās cīņas kungu konkurencē 1. vietu izcīnīja Arvis Markus (Ape), 2. vietu ieguva Gunārs Pļavnieks (Balvi), 3. vietu – Jānis Āre (Druviena).

Pēc aizraujošiem sešiem posmiem Apes pilsētas individuālā čempionāta novusā “Apes kauss 2023” kopvērtējumā, dāmu konkurencē:

  1. vieta – Vita Balode (Vaidava),
  2. vieta – Vaira Kalniņa (Druviena),
  3. vieta – Ingrīda Ozola (Vaidava),
  4. vieta – Sandra Āre (Druviena).

Kopvērtējumā, kungu konkurencē:

  1. vieta – Sergejs Valbergs (Palsmane),
  2. vieta – Elva Hillar (Igaunija),
  3. vieta – Arvis Markus (Ape),
  4. vieta – Jānis Āre (Druviena),
  5. vieta – Jānis Ērmanis (Ape),
  6. vieta – Gunāram Muceniekam (Ape).

Sacensības notika pēc “Šveices sistēmas”, spēlētāji veica 7 setu partijas desmit tūrēs. Katrā posmā (kopā 6) spēlētājiem tika uzskaitīti un summēti kopvērtējumā iegūtie punkti. Augstāko vietu ieņēma spēlētājs, kuram lielāka izcīnīto punktu summa no 5 labākajiem posmiem.

Esam gandarīti, ka pavisam, sešos posmos, piedalījās 70 novusa spēles cienītāji no Druvienas, Palsmanes, Variņiem, Vaidavas, Valmieras, Naukšēniem, Dikļiem, Cēsīm, Gulbenes, Lejasciema, Trapenes, Smiltenes, Alūksnes, Balviem, Daugavpils, Apes un Igaunijas. Viskuplāk tika pārstāvēta Ape – 9 dalībnieku sastāvā. Esam priecīgi, ka puse no viņiem ir iekļuvuši pirmajā desmitniekā.

Liels paldies par atsaucību, pozitīvajām emocijām un novusa spēles attīstīšanu Apē!

Jānis Ērmanis
Sacensību organizators un galvenais tiesnesis