2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Žiga grāmatas “Jaunzēlande. Skarbais ceļojums” prezentācija

11. novembrī, plkst. 11:00 Smiltenes Kultūras centrā Žiga grāmatas “Jaunzēlande. Skarbais ceļojums” prezentācija.

Ceļotājs Žigis atgriežas ar saviem stāstu vakariem! Šoreiz dosimies ceļojumā pa Jaunzēlandes plašumiem un iepazīsim maoru kultūru. Būs iespēja uzzināt ko jaunu par šo brīnišķīgo pasaules nostūri, apskatīt majestātiskos ūdenskritumus, melno smilšu pludmales, uzkāpt vulkānos un doties izbraucienos ar jahtu pa piekrasti. Satiekot citus latviešus, iekuļoties neskaitāmos piedzīvojumos un ne mirkli nezaudējot humora izjūtu, Žigis dos iespēju paviesoties Jaunzēlandē tikai ar viņam raksturīgo pieeju.

Biļetes ŠEIT

P.S. Pasākuma laikā varēs iegādāties jaunāko Jaunzēlandes grāmatu un 2024. gada kalendāru ar ievērojamām atlaidēm!