2024. gada 28. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Zilā Džīna / Blue Jean – no Riga IFF kolekcijas

29. un 30. novembrī plkst. 19.00 drāma | 16+

1988.gads, Lielbritānija. Tečeres konservatīvā valdība izsludinājusi likumprojekta 28. daļu, kas vienādo gejus un lesbietes ar pedofiliem un liedz aģitēt homoseksualitāti. Sporta skolotāji ir homofobisko uzbrukumu pirmie upuri, tāpēc Džīna ir spiesta dzīvot dubultdzīvi. Darba dienās viņa ir iecienīta skolēnu un kolēģu lokā, bet nedēļas nogalēs kopā ar draudzeni Vivu ļaujas Ņūkāslas kvīru naktslokālu vilinājumam. Kad skolniece konfrontē viņu lesbiešu bārā, Džīnas “slepenā dzīve” tiek sašūpota.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Filmas garums: 1h 37min
Filmas režisore: Georgia Oakley
Lomās: Rosy McEwen, Kerrie Hayes, Lucy Halliday
Izplatītājs: Riga IFF
Valsts: Anglija

Biļete pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete bērniem no 7 g.v. un pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja