2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Jau rīt “Zīmolvedības un mārketinga vebinārs” Smiltenes novadā

Smiltenes novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību Abulas lauku partnerība starptautiska projekta “Place branding for Rural Development” šī gada 7.oktobrī, tiešsaistes platformā “Zoom”, organizē izglītojošu vebināru uzņēmējiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, pašvaldības iestāžu darbiniekiem un citiem interesentiem. 

Nozares profesionāļu vadībā būs iespēja uzzināt – zīmolvedības tendences un galvenos izaicinājumus, Kā un Kāpēc stāstīt stāstus, par efektīvu stāstradi sociālajos tīklos un par to, kādi ir knifi profesionāla video veidošanai un kā veidot foto pēcapstrādi bez profesionālas tehnikas.

Pēc nelielas pauzītes, apmācību otrajā daļā tiks apskatītas tēmas, par to kā mēs visi kopā varam ieviest Smiltenes novada zīmolu:

  • Kāpēc Smiltenes novadam bija nepieciešams jauns zīmols?
  • Novada zīmola stratēģija
  • Smiltenes novadā sanāk! – radošais koncepts
  • Kā darbināt novada zīmolu sava uzņēmuma/ organizācijas labā?
  • Citu teritorijas zīmolu izmantošanas piemēri pasaulē

Vebināra ekspertu komanda:

Lolita Ozoliņa – Zīmolvedības un komunikācijas eksperte, Lelde Beņķe – Sociālo tīklu mārketinga eksperte, Ilze Deņisova – Multimediju apmācību vadītāja, Ieva Pūķe – Smiltenes novada zīmola stratēģijas izstrādātāja, Eduards Dubovickis – Smiltenes novada zīmola radošā koncepta izstrādātājs.

Pievienojies vebināram – būs interesanti!

 
 
Iepriekšēja reģistrēšanās vebināram ŠEIT! 

Ar linku, kuru saņemsiet e-pastā tad arī būs pieeja vebināram.

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider