2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt
Flower

Esi uzņēmējs Smiltenes novadā

2018.gadā Smiltenes novada pašvaldība aizsāka jaunu tradīciju  – pasākuma  “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā” rīkošanu un jauno uzņēmēju godināšanu, kuri par savu uzņēmējdarbības vietu ir izvēlējušies tieši Smiltenes novadu.

Pasākuma mērķis ir stiprināt pašvaldības sadarbību ar novada jaunajiem uzņēmējiem, informējot viņus par pieejamo pašvaldības atbalstu, biznesa institūciju piedāvātajām atbalsta iespējām, kā arī iedvesmot veiksmīgai uzņēmējdarbībai. 

Pasākuma laikā tiek godināti  Smiltenes novada administratīvajā teritorijā esošie uzņēmumi (to struktūrvienības), kuri ir reģistrēti komercreģistrā un/vai Uzņēmumu reģistrā iepriekšējā gada laikā, un, kuriem tā saimnieciskā darbība nesaistās ar holdinga kompānijas darbību un nav izbeigta vai neatrodas likvidācijas procesā. 

Jaunajiem uzņēmējiem pasākumā tiek pasniegta simboliska dāvana kā ceļamaize uz sasniegumiem. 

Pasākums ik gadu notiek aprīlī.