2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt
Flower

LIAA Valmieras biznesa inkubatora atbalsta vienība Smiltenē

LIAA Valmieras Biznesa inkubators – tā ir Tava pirmā biznesa mīlestība un pirmā vieta, kur doties ar savas biznesa idejas aizmetni un izaudzēt to līdz pelnošam, dzīvotspējīgam uzņēmumam. Valmieras biznesa inkubatora komanda, sadarbībā ar Latvijas labākajiem lektoriem un konsultantiem, palīdzēs Tev iegūt svarīgākās zināšanas veiksmīgai sava biznesa plānošanai un uzsākšanai. Paralēli zināšanām, Tev būs iespēja tikt arī pie finansiāla atbalsta dažādiem pakalpojumiem un iekārtu iegādei.

Valmieras biznesa inkubatorā Tev būs iespēja arī piedalīties dažādos kopienas pasākumos, kuros satiksi pieredzējušus profesionāļus, kā arī sev līdzīgi domājošos, kuri iespējams kļūs par Taviem nākotnes partneriem vai vienkārši labiem draugiem un paziņām.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par inkubatora piedāvātajām iespējām un uzņemšanas nosacījumiem.

KONTAKTINFORMĀCIJA 

Valmieras Biznesa Inkubatora adrese: Purva iela 12A, Valmiera
Darba laiks: darba dienās no 8.30 – 17.00
Telefons saziņai: 62401098
E-pasts: [email protected]

Seko mūsu aktivitātēm facebook. 

Atrašanās vieta

Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729
 

Darba laiks

  • Pirmdiena attālināti
  • Otrdiena attālināti
  • Trešdiena attālināti
  • Ceturtdiena 9.00 – 16.00*
  • Piektdiena 9.00 – 16.00*
  • Sestdiena Slēgts
  • Svētdiena Slēgts
* pēc iepriekšēja pieraksta